KONST / Litografier / Litografier 10313086
nr 1031 3086
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografier, 2 st. Stig Claesson Slas (1928-2008), Stig Claesson Slas (1928-2008), signerade, -70, motivet: 35x50
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:28:23
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas